цілодобово
міський
044 49 22 777
зворотній дзвінок
зворотній дзвінок

Терміни medUP – цілодобового сервісу організації медичної допомоги

Поліклінічна допомога - це направлення замовників medUP в медичні заклади для отримання консультативної допомоги лікарів відповідної кваліфікації та профілю. Програма medUP піклується про наших клієнтів і тому ми ретельно відбираємо лікарів, яким насправді можна довіряти.

Стаціонарна допомога - в разі серйозних питань зі здоров'ям наших замовників, іноді нам приходиться організовувати стаціонарну допомогу, що передбачає пошук медичного закладу відповідної цінової категорії у відповідності до запита клієнта, а також підбір лікуючого персонала, що здійснюватиме нагляд за хворим та проводитиме діагностику та оперативні втручання.

Медикаментозне забезпечення - це пошук медикаментів призначених лікуючим лікарем або їх замінників в Аптеках, організація їх доставки, а також контроль відповідності лікарських призначень.

Невідкладна допомога - це пошук найближчого медичного закладу, здатного надати оперативну і відповідну стану пацієнта медичну допомогу, а також правильно діагностувати стан в складних випадках.

Швидка допомога - це пошук карети швидкої допомоги, яка знаходиться найближче до пацієнта та має наявні засоби підтримання життя наших клієнтів.

Сервісна картка - це пластикова картка, що містить особистий номер клієнта, логотип medUP та номери дозвону в наш колл-центр.

Догляд за хворим - це комплекс заходів, спрямований на забезпечення якнайшвидшого одужання нашого клієнта після операції або проведеного курсу лікування.

Лікувальний заклад - це медична установа, що здатна надати відповідну допомогу нашому клієнтові.

Лабораторія - ліцензована медична установа, завдання якої надати правильний та точний висновок прийнятого для експертизи біологічного матеріалу.

Аптека - мережа установ ліцензованих згідно законодавства України для продажу ліків та товарів медичного призначення, в яку направляються пацієнти програми medUP для придбання відповідних ліків, або через які здійснюється замовлення та доставка препаратів.

Короткий номер - це телефонна лінія 604, доступна для абонентів стільникового зв'язку МТС, Київстар та life;)

Телефонна консультація - інформаційно-координаційна підтримка абонентів medUP, під час якої клієнт отримує відповіді на питання щодо свого здоров'я, а також може здійснити запис на прийом в лікувальний заклад відповідного профілю.

Лікар-координатор - це представник програми vetUP, який надає Телефонні консультації, а також здійснює запис пацієнтів на прийом в Лікувальні заклади, організовує Медикаментозне забезпечення, та забезпечує надання інших послуг, передбачених програмою medUP

Знижка - це певний наперед узгоджений відсоток ціни, що вираховується при сплаті клієнтами medUP послуг чи товарів в Лікувальних закладах та Аптеках, та зменшує таким чином вартість покупки

Лікарняний листок - документ, оформлений згідно вимог чинного законодавства України, що підтверджує факт тимчасової непрацездатності клієнта medUP

Користувач сервісу medUP - особа, згідно якої укладено договір інформаційно-координаційного обслуговування (зсилка на договір-оферту), та сплачено вартість надання послуг medUP

Механізм покупки - алгоритм дій фізичної або юридичної особи, згідно якого здійснюється замовлення та оплата послуг medUP